Yerel medyadan Başkan Günaydın’a teşekkür ve destek mesajı

  • haber-fotografi-isparta

Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan ve şehirde yayın yapan bazı yerel medya kuruluşlarının sahipleri ve temsilcileri Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ı makamında ziyaret ederek, bugüne kadar yerel basına verilen desteklerden dolayı teşekkür ederken, 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde başarı dileklerini ifade etti destek mesajında bulundu.  Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın da, “Sizlere saygı duyuyorum. Böyle bir dürüst ve özgür basın olmasaydı, kamuoyuna yansıtmak istediğimiz konuların birçoğunu belki de yansıtamazdık, eksik kalırdı. Gönlümü, cesaretimi, moralimi her şeyden önce hizmet etme aşkımı daha da yükseklere çıkardınız” diyerek verilen destekten dolayı teşekkür etti.

Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı görüşmede konuşan Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Şevket Karahan, “Sevgili belediye başkanım Isparta yerel gazete sahipleri olarak sizleri ziyaret etmek istedik. Bizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz. Isparta halkı adına da yapmış olduğunuz hizmetleri en iyi şekilde aktarmaya çalışıyoruz, bizim asli görevimiz bu. Bu görevimizi yaparken de sizin de bildiğiniz gibi ülkemizde yaşanan kriz maalesef sektör olarak en çok bizi etkiledi. Kâğıda yaklaşık yüzde 400 oranında zam geldi. Tarihte ilk kez böyle bir şey oluyor ve bizleri inanılmaz derece de zor duruma düşürdü. Isparta yerel medyası olarak çok zor günler geçirdik. Bütün yapılan hizmetlerde yerel medyanın Isparta’ya katkısı büyüktür. Biz her zaman Isparta adına taşın altına elimizi koyduk. Hizmet etmeye de devam edeceğiz. Bizlerin yanında olmanız küçümsenemez. Yerel medya çalışanları olarak sizlere çok teşekkür ediyoruz, bundan sonra yapacağınız çalışmalarla ilgili yapılacak seçimler nedeniyle sizlere başarılar diliyoruz. Biz Isparta adına kim ne yapıyorsa her zaman arkasında olduk, dolayısıyla sizin yaptığınız ve yapacağınız hizmetlerle ilgili de her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Isparta Belediyesinin yapmış olduğu bütün hizmetleri kamuoyuna da en iyi şekilde aktarmaya devam edeceğiz”  dedi.

Oluşum Gazetesi ve bomba32.com haber sitesi imtiyaz sahibi Tarkan Çetin de ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Siz 2 yıl önce bizleri kabul ettiğinizde, ‘basının özgür olması’ vurgusunda bulunmuştunuz. Siz 3 dönemdir belediye başkanlığı yapıyorsunuz. Yaptığınız projeler, işler, sokağın huzuru, esnafın memnuniyeti ortada. Kimse kusura bakmasın Yusuf Ziya Günaydın bu memlekette huzuru, barışı, birliği ve beraberliği getirdi. Siz yine o günlerde ‘siz özgür basın’ olun demiştiniz. Sizlerde bu süreçte bizlere her zaman yakın oldunuz, destek verdiniz. Bize vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Genelde bakıldığında, hizmetlere bakıldığında da biz yanlış bir şey yaptığımıza inanmıyoruz. Sizi canı gönülden destekledik, arkanızda durduk, sizin dürüstlüğünüz, sizin saygınlığınız, kamuoyunda fazlasıyla biliniyor. Bizde bildiğimiz için hep sizlerle birlikte olduk, bu seçimde de inşallah Allah yardımcınız olur, inşallah bir dönem daha Isparta’mız için tekrar gelirsiniz, bunu ben canı gönülden diliyorum. Başarılar diliyorum, hakkınızda ne hayırlıysa o olsun temennilerinde bulunuyorum”

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın da, “Bütün samimiyetimle ifade ediyorum ki, ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Değerli arkadaşlar çok güzel sözler söylediniz. Isparta basını olarak başarılısınız. Bugüne kadar da hep doğrunun ve iyinin yanında oldunuz. Özgür basın anlayışını daha da güçlendirdiniz. Arzuladığım o güzel olayı, özlemi de sizler benliğinizde yaşıyorsunuz. Böyle bir basına sahip olduğumuz için çok seviniyorum. Yerel gazete sayının fazla olması da hoş bir şey. Özgür basın ile ilgili olarak, ifadelerimizi rahatlıkla yapabiliyoruz. İşte bu da pahası biçilmeyen bir değerdir, karakterdir, önemdir. Sizlerin de özgür olduğunuz ve bundan sonra da özgür olacağınızı bildiğim için şimdiden tekrar teşekkür ediyorum. Sizlere saygı duyuyorum bunu ifade etmek istiyorum. Ziyarette çok güzel düşüncelerinizi ifade ettiniz. Mütevaziliğinizden dolayı da teşekkür ediyorum. Böyle dürüst bir basın olmasaydı, kamuoyuna yansıtmak istediğimiz konuları belki de yansıtamazdık, eksik kalırdı. Bu ziyaretinizi önemli buluyorum. Gönlümü, cesaretimi, moralimi her şeyden önce hizmet etme aşkımı daha yükseklere çıkardınız. Isparta’nın hizmetçisi olmayı şeref kabul eden bir kişiyim. Allah için hizmetin de şevkini artırdınız. Bu anlamlı ziyaretinizden dolayı da tekrar teşekkür ediyorum” görüşlerinde bulundu.

Ziyarete Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Şevket Karahan, Oluşum Gazetesi ve bomba32.com haber sitesi sahibi Tarkan Çetin, Demokrat, İlke ve Objektif Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Emre Altuğ, Nokta Gazetesi Mustafa Baş, Manşet Gazetesi Sahibi Hakan Yaman, Çözüm Gazetesi Sorumlu Müdürü Sümeyra Akpınar, gazeteciler Onur Bedir, Yasin Şişman katıldı.

Son 15 Haber

Haber Tarih
Başkan Günaydın’a esnaf morali20.03.2019 12:34:45
Gülcü Mahallesinde büyük coşku20.03.2019 12:32:34
Bağkonak’tan vefa örneği20.03.2019 12:30:38
Tenceresinde pişirip, kapağında yiyen esnaf topluluğuyuz20.03.2019 12:26:59
Başkan Günaydın Avcılar Derneğinin onursal üyesi ilan edildi20.03.2019 12:25:59
Siyasetin adı kıskançlık olmuş20.03.2019 12:25:00
Karadeniz uşağı bayrağını, vatanını çok sever cesaretli ve kahramandır20.03.2019 12:24:06
Yaptığınız hizmetler göz önünde Isparta takdir etmesi lazım20.03.2019 12:23:00
Bu turnuvaya isminin verilmesi ne kadar sevildiğinin göstergesidir20.03.2019 12:21:16
Isparta’mızı köylerimizle bir bütün görüyorum20.03.2019 11:07:31
Günaydın’a büyük sürpriz Seçim şarkısını söyleyerek karşıladılar20.03.2019 09:48:44
Isparta Belediyespor yüzücüleri, yüzleri güldürdü20.03.2019 09:47:16
18 MART ŞEHİTLERİ ANMA VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 104. YILDÖNÜMÜ MÜNASEBETİYLE YAYINLADIĞI MESAJI20.03.2019 09:46:13
Günaydın: Köy Garajı esnafını siyaset malzemesi yapmalarını ayıplıyorum20.03.2019 09:45:24
Türk Kadınlarından Günaydın’a destek20.03.2019 09:44:11
© 2017 Isparta Belediyesi
Isparta Belediyesi Hizmet Binası
Mimar Sinan Caddesi No:1